Gedifra Amara

11,50 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Przepiękna włóczka firmy Coats, z delikatnym połyskiem, w kolorze ecru. Świetnie nadaje się do eleganckich sweterków i bluzek. Dzięki dużej zawartości bawełny bardzo dobrze będzie się sprawdzać w wyrobach na wiosnę i lato. Skład: 80% bawełny, 20% poliamidu. Na rozmiar 40 wg producenta potrzeba ok. 500g tej włóczki. Druty/szydełko nr 4,5.
Coats
9 Przedmioty