Catania - jasny zielony

5,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Miękka i bardzo miła w dotyku włóczka w sam raz na wiosenne sweterki im bluzki. Skład: 100% bawełna.

W 50-gramowym motku jest ok. 125m. włóczki.

Według producenta na wyrób w rozmiarze 40 potrzeba około 500 g włóczki. Druty/szydełko nr 2,5-3,5. Jedno ze zdjęć zamieszczonych obok przedstawia próbkę wykonaną z tej włóczki (jasny zielony) i włóczki Catania (ciemna zieleń, model 12184210690).

Coats
7 Przedmioty