Kategorie
Zmiany techniczne

Papir – włóczka nie tylko na lato :-)

Włóczki papierowe – co można z nich zrobić?

W sklepie dostępne są nowe kolory włóczki papierowej Papir. Papir to włóczka zrobiona z celulozy, włókna w 100% biodegradowalnego.

Co można zrobić z takiej włóczki?

Na lato popularne są kapelusze wyszydełkowane z włóczki papierowej. Z włóczki Papir można zrobić także torebki, plecaki, podkładki pod talerze i pod kubki, osłonki na doniczki… Mnóstwo rzeczy!

Włóczka papierowa nie nadaje się do prania, ale spokojnie można ją czyścić wilgotną szmatką. Swoich podkładek z włóczki Papir używam często. Jak taka podkładka zabrudzi się jedzeniem, na powstałą tłustą plamę nakładam odrobinę płynu do mycia naczyń, płuczę pod ciepłą bieżącą wodą uciskając jednocześnie brudne miejsce, aż podkładka przestanie się pienić. I… voila!… po wyschnięciu po plamie nie ma śladu!

Na zdjęciu podkładka pod talerze z włóczki Papir

Kategorie
Zmiany techniczne

Aktualizacja sklepu

W raz z nowym rokiem zaktualizowaliśmy oprogramowanie sklepu. Wprowadziliśmy przy okazji kilka usprawnień, w szczególności w zakresie przeszukiwania katalogu produktów, który liczy już ponad 1200 włóczek i akcesoriów do dziergania.

Kategorie
Zmiany techniczne

Otworzyliśmy blog

Rozszerzyliśmy funkcjonalność sklepu o blog, na którym od teraz będziemy informować o nowościach pojawiających się w naszym sklepie.