Kategorie
Zmiany techniczne

Włóczki merynos 100% – nowe kolory :-)

W naszym sklepie internetowym pojawiły się nowe kolory włóczek Soft Donegal 100% merynos (AnnaLee, Dariana, Fuschia, Melvin). Tym samym mamy już w ofercie wszystkie dostępne u producenta kolory tych włóczek.

W naszym sklepie online z włóczkami pojawią się też wkrótce nowe kolory włóczek Mohair Tweed firmy Soft Donegal Yarns.

Serdecznie zapraszamy!

Kategorie
Zmiany techniczne

Loop – mięciutka włóczka na każdą porę roku

Loop firmy LanasAlpaca to delikatna włóczka, z której można zrobić czapki, szaliki, swetry i ubranka dla dzieci. W sklepie internetowym e-supelek.com.pl mamy duży wybór kolorów.

Dzięki swojemu składowi (50% merynos supewash, 50% bawełna) świetnie nadaje się na zimę, wiosnę, jesień oraz na chłodne, letnie wieczory.

Loop (e-supelek.com.pl)

Kategorie
Zmiany techniczne

Soft Donegal – miękka włóczka z wełny (100% merynos)

Przedstawiam ciepłą czapkę z włóczki Soft Donegal 🙂 Włóczka Soft Donegal dostępna jest w naszym sklepie internetowym e-supelek.com.pl. To włóczka zrobiona z wełny merynos – ciepłej, miękkiej i delikatnej.

Ciepła, dwustronna czapka na zamówienie dla 10-letniego chłopca. Akurat na śnieżną, mroźną zimę!

Włóczki tweedowe Soft Donegal z wełny z merynosa | e-supelek.com.pl

Kategorie
Zmiany techniczne

Soft Donegal – z merynosa

Z niecierpliwością czekam (zresztą nie tylko ja 😉 ) na dostawę włóczek 100% merynos Soft Donegal do naszego sklepu internetowego. To miękka włóczka o wspaniałych kolorach. Wyroby z tej włóczki z merynosa robi się luźno, bo włóczka „puchnie” po praniu. Włóczkę Soft Donegal z merynosa należy prać ręcznie. To bardzo delikatna włóczka, ale naprawdę warto ją wypróbować!

Jedna z najbardziej popularnych merynosowych włóczek w naszym internetowym sklepie z włóczkami.

Kategorie
Zmiany techniczne

Papir – włóczka nie tylko na lato :-)

Włóczki papierowe – co można z nich zrobić?

W sklepie dostępne są nowe kolory włóczki papierowej Papir. Papir to włóczka zrobiona z celulozy, włókna w 100% biodegradowalnego.

Co można zrobić z takiej włóczki?

Na lato popularne są kapelusze wyszydełkowane z włóczki papierowej. Z włóczki Papir można zrobić także torebki, plecaki, podkładki pod talerze i pod kubki, osłonki na doniczki… Mnóstwo rzeczy!

Włóczka papierowa nie nadaje się do prania, ale spokojnie można ją czyścić wilgotną szmatką. Swoich podkładek z włóczki Papir używam często. Jak taka podkładka zabrudzi się jedzeniem, na powstałą tłustą plamę nakładam odrobinę płynu do mycia naczyń, płuczę pod ciepłą bieżącą wodą uciskając jednocześnie brudne miejsce, aż podkładka przestanie się pienić. I… voila!… po wyschnięciu po plamie nie ma śladu!

Na zdjęciu podkładka pod talerze z włóczki Papir

Kategorie
Zmiany techniczne

Aktualizacja sklepu

W raz z nowym rokiem zaktualizowaliśmy oprogramowanie sklepu. Wprowadziliśmy przy okazji kilka usprawnień, w szczególności w zakresie przeszukiwania katalogu produktów, który liczy już ponad 1200 włóczek i akcesoriów do dziergania.

Kategorie
Zmiany techniczne

Otworzyliśmy blog

Rozszerzyliśmy funkcjonalność sklepu o blog, na którym od teraz będziemy informować o nowościach pojawiających się w naszym sklepie.