Sole19_1213

19,50 zł
Brutto

Miękka i miła w dotyku włóczka Sole to kombinacja bawełny (90%) i kaszmiru (10%).Sprawdzi się zarówno latem, jesienią, wiosną, jak i podczas zimy. Polecana dla osób o wrażliwej skórze.

Ilość

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Miękka i miła w dotyku włóczka Sole to kombinacja bawełny (90%) i kaszmiru (10%). Włóczka ma ciekawą strukturę (widoczne i wyraźne skręcenia). To włóczka na każdą porę roku. Sprawdzi się zarówno latem, jesienią, wiosną, jak i podczas zimy. Można z niej zrobić swetry, bluzki, szale, czapki, getry itd.

Kolor: petrol.

Włóczka polecana jest dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą nosić ubrań z owczej wełny.

Skład: bawełna 90%, kaszmir 10%

Druty/szydełko: 3,5mm

Na bluzkę w rozmiarze S/M wg producenta potrzeba 350g włóczki Sole.

Próbka 10cm:10cm = 29o.:33rz.

Pranie w temp. 30st.C.

Kaszmir, który został użyty do produkcji tej włóczki jest spodnią wełną wyczesaną z kóz.

Sole19_1213
9 Przedmioty