Próbki Knoll Soft Donegal

6,50 zł
Brutto

Próbki 8 kolorów włóczek Soft Donegal firmy Knoll.

Wybrane kolory proszę wpisać w uwagach do zamówienia. 

Ilość

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Próbki 8 kolorów włóczek Soft Donegal. Wybrane kolory proszę wpisać w uwagach do zamówienia. A w opcjach wysyłki Odbiór osobisty (próbki będą wysłane zwykłym listem na podany przez Państwa adres).

9 Przedmioty