Papir_sprany_granat170
search
  • Papir_sprany_granat170
  • Papir_sprany_granat170

Papir_sprany_granat170

23,80 zł
Brutto

Włóczka Papir (kolor sprany granat) to włóczka zrobiona z pulpy drzewnej. Taśma papierowa została skręcona, żeby nadać jej wytrzymałości. Papier ma doskonałe właściwości termoizolacyjne.

Włóczka jest dość sztywna, ale świetnie daje się modelować. Nadaje się do letnich kapeluszy, toreb, portmonetek, koszy, mat podłogowych i na stół (np. pod talerze). Można z niej zrobić klosze do lamp, udekorować doniczki albo same kwiaty. Często jest używana do ozdabiania czy obwiązywania prezentów. 

Jest w 100% biodegradowalna.

W 100g jest ok. 150 m. włóczki.

Uwaga! Każdy motek ma inną wagę! Waga tego motka to 170g.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej i do paczkomatów InPost.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Zużycie włóczki:
Damski kapelusz z szerokim rondem ok. 150-200 gramów
Mała torba ok. 150-200 gramów 
Duża torba ok. 200-350 g 

Uwaga! Włóczka Rafia nie jest przeznaczona do wyrobu produktów dla małych dzieci, ponieważ jest dość twarda i przy bezpośrednim kontakcie może spowodować obtarcia delikatnej skóry dziecka.

 
Skład: 100% pulpa drzewna (celuloza)
Szydełko: 3-4 mm
Konserwacja: Czyścić tylko wilgotną szmatka lub gąbką. Pozwolić wyschnąć w sposób naturalny, jeśli zamoczy się wodą z jeziora, morza lub zmoczy ją deszcz. 

1 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.