Lana_Gatto_Lubiana_6300

13,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Delikatna wełniana włóczka włoskiej firmy Lana Gatto w kolorze wina(cieniowanym) i o nierównomiernej grubości (raz grubsza, raz cieńsza). Dzięki temu dzianiny z niej zrobione wyglądają bardzo oryginalnie. Skład: 100% wełna (50g/50m). Druty nr 8. Próbka (10cm x 10 cm): 11 o. x 15 rz.
Lana Gatto
7 Przedmioty