lana317_90

19,00 zł
Brutto

Mięsista, mięciutka i apetyczna włóczka z merynosów w przepięknych kolorach: jasna brzoskwinia, kawa z mlekiem i czekoladowy brąz.

Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Mięsista i mięciutka włóczka z merynosów w przepięknych kolorach. Skład to 100% wełna merino pochodząca z ekologicznie czystych rejonów. W 100-gramowym motku jest ok. 120m. włóczki. Producent zaleca druty nr 6-8. Jeśli produkt ma być potem filcowany druty nr 5-6. Próbka na drutach nr 8: 10cm x 10cm = 11o. x 15 rz. Wymaga delikatnego traktowania :-)

NULL
9 Przedmioty