mais137_0411

19,40 zł
Brutto

To włóczka doskonała dla dzieci - nie uczula, jest mięciutka i można ją prać w pralce :-) Skład: 100% włókno z kukurydzy.

Ilość

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Miękka i delikatna włóczka wyprodukowana z włókien kukurydzy. To włókno z łatwością ulega biodegradacji.

Włókno z kukurydzy ma wiele zalet. Jest miękkie i miłe w dotyku. Bardzo przyjazne dla skóry i polecane alergikom. Wyroby z włóczki Mais można prac w pralce (temp. 30°C). Dodatkowo włókno z kukurydzy przepuszcza powietrze("oddycha"), a wilgoć jest trzymana z dala od ciała. Wyroby z włóczki Mais są ciepłe dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym zatrzymują ciepło, które produkuje nasz organizm.

To włóczka doskonała dla dzieci - nie uczula, jest mięciutka i można ją prać w pralce :-)

Kolor: petrol

W 50-gramowym motku jest ok. 110m włóczki.

Druty/szydełko: 3,5 mm

Na bluzkę w rozmiarze S/M wg producenta potrzeba ok. 350g włóczki.

Próbka 10cm:10cm=22o:32rz.

Nie prasować.

Można prać w pralce (max. temp. 30°C)

Skład: 100% polilaktyd z kukurydzy

mais137_0411
11 Przedmioty