vern_nied_N6_32369

10,50 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Przepiękna lśniąca, puszysta i delikatna włóczka wełniana (wełna australijska) w kolorze buraczanym. Pasmo dość grube (miejscami trochę grubsze, miejscami trochę cieńsze), luźno skręcone. Polecamy do wyrobu swetrów na zimę, czapek i szalików. Druty 5-6 mm. Jeden motek waży 100g. W 100-gramowym motku jest wg producenta ok. 100m włóczki.
NULL
4 Przedmioty