Swetry_modne projekty_RM

27,90 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Niestety, nie mamy już tej książki. Ale proszę zaglądać. Postaramy się ją sprowadzić :) Melissa Leapman jest znaną projektantką swetrów. Projektuje dla Vogue Knitting czy Interweave Knitters. Dzianiny przez nią projektowane są bardzo oryginalne, pełne kobiecości i wdzięku, a przy tym wcale nietrudne do wykonania. W książce znajdują się pomysły na swetry, sukienki, tuniki i topy. Słowem: Na każdą porę roku!
NULL