Magia Filcowania Torebki

47,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Książka ta opisuje filcowanie form zamkniętych takich jak właśnie torebki :). Znajduje się w niej szczegółowy opis wykonania 10 małych i dużych malowanych filcem torebek wraz z ilustracjami. W książce Magia filcowania. Torebki pokazane zostały też różne sposoby zdobienia wyrobów z filcu. Pod koniec książki autorki umieściły galerię. Może ona być inspiracją dla osób, które po wykonaniu swojej pierwszej filcowanej torby chcą spróbować swoich sił robiąc coś zupełnie samodzielnie. Polecamy!
NULL
4 Przedmioty