bu_merino_003

19,80 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Włóczka z merynosów w kolorze jasnooliwkowym. Delikatna i miękka w dotyku. Lekko włochata :-). Bardzo dobra na sweterki lub czapki dla dzieci. Polecamy na wyroby wiosenne, jesienne i zimowe. Druty: 3,5 mm. - 4,5 mm. Próbka 10cm x 10cm = 24o. x 17rz. (robiona drutami nr 4) W 100-gramowym motku jest ok. 200m włóczki.

NULL
1 Przedmiot