Lyonesse4redberyl660

37,00 zł
Brutto

Luksusowa włóczka w przepięknych stonowanych kolorach. To mieszanka wełny z owiec z Falklandów (50% Corriedale/Merino) i lnu (50%).  Łączy zalety lnu i wełny. Ma lekki połysk.

Włókno cienkie
skład Len/wełna Corriedale
metraż 50g ok.175m 

Ilość

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Luksusowa włóczka w przepięknych stonowanych kolorach. Kolor stonowany fiolet (śliwka). Ta włóczka to mieszanka wełny z owiec z Falklandów (50% Corriedale/Merino) i lnu (50%).  Łączy zalety obu tych włókien. Ma lekki połysk.

Motki 50g/175m

Druty/szydełko 3mm

Prać ręcznie

6 Przedmioty