baby_cotton_LG7614

17,50 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Miękka, bardzo delikatna włóczka bawełniana (100% bawełna) w pięknych melanżach. Tu: biały, niebieski, granat. Świetnie nadaje się na wyroby dla niemowląt. Będą z niej wspaniałe letnie i wiosenne bluzki, sukienki, szale itp. W motku 50-gramowym jest ok. 180m. włóczki. Druty: 4mm Pranie ręczne. Próbka: 10cm x 10cm = 24o. x 21 rz.
NULL
14 Przedmioty