Yak Lace11_728

69,00 zł
Brutto

Wyjątkowo miękka i miła w dotyku włóczka z jaka (100% wełna z jaka) :-) Kolor beżowy (kremowy)

Wełna, z której uprzędziona jest włóczka Yak Lace, pochodzi z małych farm. Zwierzęta są tam wyczesywane i z tej wyczesanej wełny powstaje mięciutka i delikatna włóczka :-)

Wełna z jaka może być porównana do kaszmiru pod względem miękkości i lekkości. Podobnie jak włóczki z kaszmiru wełna z jaka świetnie grzeje w zimne dni. Można z niej zrobić delikatne sweterki, szale i czapki. Nadaje się na ubranka i kocyki dla dzieci.

Cena za jeden 50-gramowy motek.

Motki ważą 50g. W motku jest ok. 400m. włóczki.

Skład: 100% wełna z jaka.

Wg producenta na sweter w rozmiarze 38 potrzeba ok 350g. włóczki.

Próbka 10cm. x 10cm. = 35o. x 50rz.

Druty/szydełko: 2,5mm

Prać ręcznie w temp. 30 st.C

Ilość

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
10 Przedmioty