Wełna czesankowa australijska jasny fiolet

19,60 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

CENA ZA 140 GRAM.

Wysokiej jakości delikatna wełna czesankowa z Australii (bardzo cienka, o grubości 18 mikronów). Wełna jest lekka, mięciutka i z lekkim połyskiem. Czesanka ta pochodzi od merynosów, więc można ją stosować do wyrabiania odzieży (np. szali): nie drapie i nie gryzie! Doskonale nadaje się do filcowania zarówno na mokro, jak i na sucho. Polecamy! Cena za 10 g wełny.

NULL