Raffia_wstążka_kawa_z_mlekiem

21,00 zł
Brutto

Włóczka Raffia ma kształt papierowej wstążki o szerokości ok.4 mm. Jest zrobiona z puply drzewnej.

Nadaje się zarówno na druty, jak i na szydełko. 

Jest idealna na torby, kosze i inne akcesoria domowe. Można z niej również robić kapelusze przeciwsłoneczne, ozdoby świąteczne i biżuterię. 

Wyroby z włóczki Raffia-wstążka można delikatnie myć pod wodą. 

Skład: 100% papier

Druty 5-7mm., szydełko 4-6mm.W 100-gramowym motku jest ok. 100m. włóczki.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu