wełna_un_beż

39,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Beżowa wełna nieuprzędzona w postaci luźnej włóczki, pasma wełnianego tzw. niedoprzęd wełniany. Świetnie nadaje się do filcowania na mokro i na sucho. Polecamy też do robótek na drutach :) Robi się szybko (grube druty i gruba włóczka), choć trzeba pracować z większą delikatnością, żeby się nie urwała. Za to gdy się urwie nie ma nic łatwiejszego, jak łączenie urwanej włóczki :) Sama przyejmność! Polecamy! Skład: 100% wełna owcza. Druty nr 7-10. Cena za 400g.
NULL
10 Przedmioty