lit_motl_pinkpurp

16,50 zł
Brutto

Śliczna i inspirująca wielokolorowa włóczka wełniana Motley (100% wełna).

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Śliczna i inspirująca wielokolorowa włóczka wełniana Motley (100% wełna). Melanż kolorów: fioletowego i różowego. Waga motka: 150g. Długość włóczki w motku ok. 240m. Druty/szydełko: 2-4. Polecamy! Jeśli potrzebują Państwo większą ilość włóczki, prosimy o kontakt :) UWAGA: Włóczki z serii Motley są farbowane ręcznie, więc odcienie między motkami mogą się różnić, choć staramy się, by tak nie było.

Litwool
1 Przedmiot

Zobacz także