linolo_320

12,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Włóczka Linolo litewskiej firmy Midara to połączenie lnu (80%) i bawełny (20%). Dzięki takiemu składowi wyroby z tej włóczki łączą w sobie zalety lnu (efekt chłodzący) i bawełny (miękkość). Jest to więc idealna włóczka na wiosnę i lato. Kolor pomarańczowy. Druty nr 4 - 4,5. Waga motka: 100g. W 100-gramowym motku jest ok. 250 m. włóczki.
Midara
2 Przedmioty