Linas500_010_86

15,90 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu

Delikatna lniana włóczka (100% litewski len) w kolorze białym. Wspaniała na wiosnę i lato – doskonale sprawdzi się podczas dziergania lub szydełkowania letnich bluzek i tunik. Z powodzeniem można wykorzystać ją także na obrusy oraz serwety. Linas, dzięki 100% naturalności łączy w sobie typowe cechy, które posiada len. Włóczka jest twarda w dotyku, przez co sprawia wrażenie „sznurkowatej”. Taka struktura w znaczny sposób ułatwia pracę. Waga motka: 100 g (+/-2 g) W motku ok. 500 m włóczki Druty nr 2-4 Szydełko nr 2,5-3,5.

Midara