Makramy_biżuteria i dodatki_RM

25,90 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Niestety, już tej książki nie mamy :( Ale może uda nam się ją zdobyć :) Dzięki książce Makramy - biżuteria i modne dodatki Sylvie Hooghe dowiedzą się Państwo, jak wykonać torebki, paski i różnego rodzaju wisiorki mając do dyspozycji jedynie włóczkę wełnianą lub bawełnianą albo satynowy sznurek. Każdy projekt jest dokładnie opisany, a dzięki dołączonym do niego ilustracjom praca nad nim na pewno nie będzie trudna. Życzymy miłego wiązania sznurków!
NULL