Magia Filcowania Szale cz.1

47,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
W czternastu rozdziałach książki przedstawione zostały różne techniki tworzenia szali filcowych z wykorzystaniem czesanki, prefilcu i płacht nici jedwabnych (tzw. silk laps). Autorki dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem pokazując, jak tworzyć falbany, warkocze, ażury i różne faktury używając wełny przędzionej, loków itp. Gorąco polecamy!
NULL
1 Przedmiot