Magia Filcowania(II gatunek)

32,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Niestety, nie ma już tej książki :-( Książka, którą chcemy tu Państwu polecić jest adresowana głównie do osób, które zaczynają swoją przygodę z filcowaniem. Znajdą w niej Państwo bogato ilustrowane opisy sposoby wykonania 15 wyrobów (filcowanie na sucho i na mokro). Dowiedzą się Państwo, jak zrobić filcowaną bransoletkę z dreda, jak ufilcować korale albo kwiatek. UWAGA! Książka, którą Państwu proponujemy ma obniżoną cenę, ponieważ jest II gatunku: ma przygaszone kolory i pomyłkowo wklejony spis treści na przedostatniej stronie. Poza tym jest bez zarzutu :).
NULL