Cotton Linen - granatowa

11,50 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

  • Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wszystkie produkty oferowane w sklepie e-supelek.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
  • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej siedzibie.
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu Zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2014r. o ochronie praw konsumentów, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu
Włóczka w głębokim granatowym kolorze. Pięknie wygląda w połączeniu z jaśniejszym niebieskim albo przytłumionym żółtym. Doskonała na wiosenne i letnie wyroby. Skład: bawełna 78%, len 22%. Na wyrób w rozmiarze 40 wg producenta potrzeba ok. 450g włóczki. Druty/szydełko nr 3-4. Polecamy! Obok zdjęcie próbki wykonanej z tej włóczki oraz z włóczki Cotton Linen kolor żółty (model 12184390224).
Coats
6 Przedmioty